E hënë, Dhjetor 6, 2021
Etiketimet Energji elektrike

Etiketim: energji elektrike

Energjia/ Importet janar-nëntor rekord historik, kapin shifrën 213 milionë euro

Importet e energjisë këtë vit kanë arritur një vlerë rekord, më të lartën ndonjëherë në historinë e vendit ku nga janari në nëntor janë...

Ndërprerje e energjisë elektrike sot në Tiranë, zonat dhe oraret

Ditën e sotme, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në dosa zona në kryeqytet.OSHEE bën me dije se në vijim të investimit për...

FOTO/ Ndërpritet energjia elektrike në komisione, deputetët mbeten në errësirë, Çela...

Një surprizë e papritur për deputetët këtë të Martë, të cilët mbeten në errësirë për disa minuta për shkak të ndërprerjes së energjisë elektrike.Rreth...

Çmimet e “çmendura” të energjisë, vetëm në tetor u blenë rreth...

Energjia është kthyer në të mirën më të lakmuar të këtyre ditëve dhe çmimet në bursa kanë prekur nivele rekord teksa u theksua se...

Ndërprerje e energjisë elektrike nesër dhe pasnesër në Tiranë/ Zonat dhe...

Nesër dhe pasnesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në kryeqytet.Ndërprerja vjen për shkak të punimeve që po zhvillohen për mirëmbajtjen e rrjetit,...

Ndërprerje e energjisë elektrike nesër në Tiranë, zonat dhe oraret

Ditën e nesërme, në disa zona të kryeqtetit do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.OSHEE bën me dije se stakimi vjen për shkak të...

PD: Kriza energjetikë krizë keqmenaxhimi, qeveria shkaktoi 40 mln euro dëm...

Partia Demokratike vijon të sjellë prova të asaj që e quan “krizë të korrupsionit dhe keqmenaxhimit të KESH dhe OSHEE”, ndërsa vetë qeveria “krizë...

PD depoziton në SPAK padinë për energjinë elektrike

Siç u paralajmërua një ditë më parë nga Kryetari Lulzim Basha, Partia Demokratike ka depozituar në SPAK një padi për energjinë. Ishin dy nënkryetarët...

Ndërpritet energjia në kryeqytetet, zonat dhe oraret

Këtë të Enjte, në disa zona në periferi të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë lektrike.OSHEE bën me dije se, në vijim të...

Si u rrënua sektori energjetik nga tenderat korruptiv

Nga Klodian TomorriNdonëse qeveria po përpiqet ta justifikojë rrënimin financiar të sektorit energjetik me krizën që po ndodh në tregun botëror, e vërteta është...

Eurostat: Shqipëria e dyta për çmimin më të shtrenjtë të energjisë...

Shqipëria dhe Mali i Zi janë dy shtetet që e kanë energjinë elektrike për familjarët, më të shtrenjtën në rajon, sipas tabelave të publikuara...

“Nuk është krizë energjetike, por krizë nga korrupsioni”, PD: Energjia u...

Partia Demokratike e ka cilësuar edhe njëherë si krizë korrupsioni, krizën energjetike të shpallur nga qeveria. Në një deklaratë për shtyp, sekretari i grupit...

Ndërprerje e energjisë elektrike nesër në Tiranë, zonat dhe oraret

Ditën e nesërme, do të ketë stakim të energjisë elektrike në disa zona të kryeqytetit.OSHEE bën me dije se në vijim të investimit për...

Të Fundit