Chiara Ferragni dhe Fedez tregojnë për herë të parë arsyen e sherrit që bëri xhiron e rrjetin

Chi

Blogerja e famshme Chiara Ferragni dhe këngëtari Fedez u fotografuan pak kohë më parë duke debatuar ashpër në një jaht në Liqenin Como, në prag të përvjetorit të tyre të tretë të martesës.

Sherri i çiftit u bë viral, pasi paparacët arritën të siguronin disa shkrepje nga momenti i tensionit dhe aq u desh që fotot të bënin xhiron e mediave dhe rrjeteve sociale.

Së fundmi, ishin vetë Chiara dhe Fedez ata që jo vetëm rikujtuan këtë moment gjatë një “live” në Instagram, por edhe sqaruan se çfarë ndodhi realisht.

LEXO EDHE  E pazakontë/ Vajza bën foto provokuese përpara arkivolit të të atit

“Është e vërtetë, u zumë keq. Por u sqaruam para se të niseshim, para se të ktheheshim në shtëpi këtu në Milano. Natyrisht, debati më i madh ndodhi pikërisht kur na fotografuan. Po flas për foton që u bë një super meme virale. Sidoqoftë, arsyet ishin budallallëqe,” –tregoi Fedez.

Ndërsa Chiara shtoi: “Le të themi se arsyeja ishin gjërat familjare, çështjet familjare”.