E krahasoi me një shimpanze, Sindi “thumbon” sërish Arjan Konomin (Foto)

Arjan Konomi i është përgjigjur tërthorazi talljeve të vazhdueshme të Sindi Locit, duke publikuar një video nga vendet tropikale ku ka pushuar gjatë Gushtit.

“Nëse krokodili ngjante me Mevlanin, po kjo shimpanze e xhunglës me kë ngjan? Më ndihmoni pak për emrin se s’po më vjen”, shkroi ai krahas videos dhe ndjekësit nuk hezituan të komentonin emrin e Sindit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)

Ish-konkurrentes së “Përputhen” nuk i ka pëlqyer aspak kundërpërgjigjja e Konomit dhe e ka thumbuar sërish në rrjete sociale.

LEXO EDHE  Plas sherri mes vajzave/ Alvisa me këmbëngulje: Ada është e lidhur jashtë

Sindi ka publikuar një video të personazhit antagonist në filmin “Përgjithmonë Shrek”, Rumpelstiltskin dhe krahas saj shkruan: “Se me kë më ngjan ky pipirucka 2 metrosh. Gjeni personazhin”.