E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Arjan konomi

Etiketim: arjan konomi

E papritur! Arjan Konomi paralajmëron bashkëpunim me Sinan Hoxhën

Arjan Konomi është ndër emrat më të përfolur ditëve të fundit, kjo dhe për rolin e tij se opinionist në emisionin “Për’puthen”. Së fundmi ai...

Nga sherri me Locon tek rikthimi i Teas dhe Beartit, Arjan...

Ngjarjet e fundit në “Përputhen” kanë bërë që Arjan Konomi përmes një videoje të publikuar në Instagram, të sqarojë qëndrimin e tij dhe të...

Arjan Konomi i kthehet keq Julit: Nuk ke jetuar në shpellë...

Konkurenti i ri në "Për'puthen", Juli, ra menjëherë në sytë e publikut, e kjo për shkak të mënyrës së tij ndryshe të të jetuarit....

“Ishte zgjedhja më perverse”/ Arjan Konomi ‘kapet’ keq me Sindin: S’ke...

Puntatën e djeshme në "Për'puthen" u transmetua takimi mes Muratit dhe Sindit, ku kjo e fundit tha se kishte pëlqim edhe për një djalë...

“Gratë dhe vajzat nuk janë lodra s*ksuale”/ Fatma Haxhialiu i kundërvihet...

Opinionisti Arjan Konomi kritikoi djemtë e emisionit “Për’puthen” që të ishin më realë në ekran dhe të shprehnin më shumë emocionet e tyre. Ai...

Arjan Konomi: Vajzat në Shqipëri vishen sikur shkojnë në dasmë në...

Takimi i Muratit me Melisën riktheu në vëmendje bisedën që ai pati bërë më herët me Sindin për mënyrën e veshjeve. Në këtë diskutim ndërhyri...

Arjan Konomi habit me deklaratën: Do doja të më kishte zënë...

Moderatorja Bora Zemani, ditën e enjte, njoftoi se ishte infektuar me koronavirus dhe nuk do jetë e pranishme në emisionin “Përputhen”. Opinionisti i këtij programi,...

Arjan Konomi i revoltuar me Andin dhe Tean: Edhe kreu i...

Historia e Teas dhe Beartit bëri bujë në rrjetet sociale pasi dolën fotografitë teksa shkëmbenin puthje pasionante. Kjo ndodhi vetëm pak ditë pasi doli...

Arjan Konomi: Jam kundra martesës, është një kontratë, një formë shantazhi

Analisti Arjan Konomi, i ftuar në "E Diell", ka folur për jetën e tij personale. Ai është rikthyer në televizion pas një shkëputjeje të...

“Big Brother është dashuria ime e madhe”/ Arjan Konomi: Të rinjtë...

Arjan Konomin e njohim si analistin e “Për’Puthen” dhe para shumë viteve si analist në “Big Brother”, dy reality-show shumë të ndjekura. I pyetur nëse...

“E pacipë, dukesh që gënjen”/ Arjani i kthehet keq Anës: I...

Një debat i ashpër lindi në studion e “Për’Puthen” mes Arjan Konomit dhe Anës, teksa kjo e fundit ndodhej në një lidhje në Skype...

Shqipja u nxjerr të “palarat” Arjan Konomit, Bora Zemanit dhe vajzave...

Shqipja e "Përputhen", ka folur për herë të parë në një intervistë për "Prive", pas përjashtimit nga programi, përjashtim ky që ngjalli shumë debate. Ish-konkurrentja...

Fatjoni dhe Ana i kthehen keq Arjan Konomit: Ti je injorant,...

Puntata e djeshme në Përputhen përveç futjes së konkurrentes së re, Ana Kauri, është shoqëruar me debate të forta. Fatjoni dhe Ana janë përplasur me...
WhatsApp DENONCO