VIDEO/ Supersfida Juventus-Milan zhbllokohet pas vetëm 4 minutash

Juventus-Milan nis menjëherë me spektakël dhe gol!

Në një kundërsulm vrastar, kombinimi Dybala-Morata sjell golin e spanjollit që i nisur përpara portës kuqezi me Theon mbrapa që e ndiqte ka kaluar topin mbi Maignan, duke shënuar dhe ngritur në këmbë stadiumin.

LEXO EDHE  Halili shmang euforinë: Fitore e rëndësishme, por për titullin është ende herët