VIDEO/ Me maskë anti-covid, kapuç dhe syze. Ja si është maskuar Davide Pecorelli

Davide Pecorelli është shfaqur i gjallë 9 muaj pasi u zhduk në Shqipëri, duke ngritur dyshime të forta që ishte vrarë.

Ditën e djeshme ai është gjetur në një gomone në brigjet italiane, pasi për 9 muaj nuk dihej asgjë për fatin e tij.

Ne videon e publikuar nga mediat italiane, biznesmeni shihet i veshur me pantallona plazhi ngjyre të verdhë, mbante kapuç dhe syze, si dhe maskë Covid. (Shiko ketu videon)

LEXO EDHE  Sekuestrohen 7 kg kan*bis, arrestohen dy persona

Makina e marrë me qera nga biznesmeni italian u gjet në veriun e Shqipërisë dhe me eshtra brenda, duke ngritur dyshime të forta që mund të ishte vrarë.

Pecorelli po fshihej në një ishull ku dyshohet se po synonte të shiste një monedhë të rrallë. Mirepo ate e ka ‘tradhetuar’ nje shume e terhequr ne nje ATM ne Rome, teksa partneres se tij i ka shkuar nje mesazh ne telefon.