Mevlani i shpreh dashurinë dhe i kërkon të lidhen bashkë, Antonela bën reagimin epik (VIDEO)

Mevlan Shaba ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA dhe gjatë një rrëfimi për jetën e tij private, ai pranoi të bëhej pjesë e një loje.

Moderatorja i kërkoi Mevlanit të telefononte Antonelën dhe t`i shprehte dashurinë, si dhe t`i kërkonte të ishin bashkë.  Mevlan Shaba i kërkoi, madje aktroi në mënyrë të shkëlqyer, ndërsa reagimi i Antonelës ishte epik.

LEXO EDHE  Hueyda El Saied u nda nga jeta papritur, partneri dhe djali prekin me fjalët dedikuar artistes