“Jam polic”, arrestohet 26-vjeçari në Tiranë. Dyshohet se…

Një 26-vjeçar u arrestua nga policia e Tiranës, ndërsa dyshohet se sendet me vlerë që kishte në çantë i kishte të vjedhura.

Policia njoftoi se i riu ka kundërshtuar forcat e policisë, ndërsa iu prezantua atyre se ishte punonjës policie.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 6 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit K. B(M)., 26 vjeç, pasi ka kundërshtuar për shkak të detyrës punonjësit e policisë.

LEXO EDHE  Vokshi tregon sfidat dhe prolemet që përballet sot gruaja në Shqipëri

Gjatë kontrollit të çantës së dorës iu gjetën dhe iu sekuestruan sende me vlerë të dyshuara të vjedhura. Gjithashtu, ky shtetas në momentin e ndalimit është prezantuar si punonjës policie”, njoftoi policia.