VIDEO/ Çmenduri në “Anfield”, Milani përmbys shifrat me dy gola të shpejtë

Milani ka përmbysur gjithcka ndaj Liverpoolit në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampioneve.

Fillimisht në avantazh kaluan vendasit në minutën e 9-të teksa mbrojtësi Tomori shkakton autogol. Megjithatë në fundin e 45 minutave të para, Milani shpërthen duke realizuar dy herë Brenda dy minutave me anë të Rebic dhe Diaz.

LEXO EDHE  Gazmend Demi: Stafit i kam plotësuar çdo dëshirë në merkato, sot fati nuk ishte me Partizanin