U aksidentua për vde*je në Gjermani, përcillet për në banesën e fundit 23-vjeçari shqiptar

Familja Zhilivoda do përcjellë sot për në banesën e fundit Florentin, 23-vjeçarin që vdiq të dielën në Gjermani. I riu mbeti i vdekur pas një aksidenti rrugor. Sipas raportimit të mediave gjermane, i riu nga Kosova humbi kontrollin e makinës duke u përplasur me barrierën qëndrore.

Sipas policisë, viktima nuk mbante rrip sigurimi, duke e përkeqësuar më shumë situatën. Me të makinë ishte edhe një person tjetër, i cili ka mbetur i plagosur.
U aksidentua për vdekje në Gjermani, sot përcillet për
LEXO EDHE  U vidhnin kartat e identitetit pacientëve në spital për kredi, në pranga infermierja dhe një shitëse