Iriada dhe Arilda zbulojnë se nuk flasin me familjarët pas pjesëmarrjes në “Për’puthen” (VIDEO)

Dy konkurrentet e sezonit të 3-të të “për’puthen”, Ada dhe Arlida, rrëfyen se kanë probleme me familjarët për hyrjen e tyre në “Për’puthen”.

Ada tregoi se nuk i flet asnjë anëtar i familjes së saj, për shkak se ka hyr në Për’puthen: “Më kanë mbështetur për çdo gjë, por këtë nuk e përtypin dot. Nuk e di, por nuk e konceptojnë dot fare”.

Arilda nuk i mbajti dot lotët teksa dëgjonte Adën dhe zbuloi se edhe ajo gjithashtu po kalon të njëjtën situatë.

“Unë nuk flas me vëllain tim. Ne kemi një vit diferencë dhe gjithmonë kemi qenë bashkë që nga klasa e parë deri në gjimnaz. Tani nuk kemi komunikim dhe ndikon shumë te unë kjo pjesë. Do doja që të ishim si më parë”,– tregoi ajo.

LEXO EDHE  Këngëtarja shqiptare shet lule rrugëve: Nuk më mjafton pensioni