Fansat “kryqëzojnë” Xhensila Myrtezajn: Të pamë edhe by**ën, nuk i ka hije një nëne kështu

Foto marrë nga "Instagram"

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka postuar së fundmi në rrjete sociale disa foto ku shfaqet tejet provokuese.

Gjatë një performance së bashku me Ardian Bujupin, Myrtezaj mban veshur një body të zi, të ngushtë pas trupit, i cili ishte shumë i hapur në pjesën e kurrizit. Këngëtarja i kishte kapur flokët bisht për të treguar shpinën. Pamja e saj nuk u pëlqeu disa ndjekësve të cilët shpërthyen në kritika ndaj saj.

LEXO EDHE  Arbana Osmani e ftoi të bëhej pjesë e "Big Brother VIP", Erion Braçe zbulon vendimin që ka marrë

“Nuk i ka hije një nëne kështu”; “Kujdes se e pamë dhe b***n.”; “Kujdes se mos thyheni në mes, apo çfarë të thyheni ju, ku keni brinjë ju? Ju dhe brinjët i hiqni.”- janë vetëm disa nga komentet e ndjekësve në postimin e këngëtares.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)