Conor McGregor flet për sherrin e bujshëm me Machine Gun Kelly (VIDEO)

MMA Crazy

Aktorja e famshme Megan Fox dhe vodhën të gjithë vëmendjen e publikut me hyrjen që bënë në ceremoninë e çmimeve VMA.

I dashuri i Megan, reperi MGK, u përplas me legjendën e MMA Conor McGregor. Fotografitë dhe pamjet e prapaskenave tregojnë disa persona që përpiqen të përmbajnë McGregor, edhe pse ky i fundit tha se nuk kishte tentuar ta qëllonte, ndërsa aktorja ndërhynte për të mbrojtur të dashurin e saj.

McGregor ka këmbëngulur në ET në prapaskenë se “absolutisht asgjë” nuk ndodhi mes tyre.

LEXO EDHE  Ndërron jetë aktorja e njohur

“Absolutisht asgjë. Nuk e di. Ai u shfaq dhe nuk e di. Unë nuk e njoh djalin,” tha McGregor për Rachel Smith.

“Asgjë nuk ndodhi me mua, unë luftoj vetëm luftëtarë të vërtetë, njerëz që luftojnë në të vërtetë, ju e dini se çfarë dua të them. Unë me siguri nuk luftoj me reperët e vegjël të vaniljes. Unë as nuk e njoh atë. Unë nuk di asgjë për të, përveç se ai është me Megan Fox.”