Bayerni në avantazh ndaj Barçës, ndiqni live pjesën e dytë

Ka startuar pjesa e dytë mes Barcelonës dhe Bayern Munich e vlefshme për Grupin E të Ligës së Kampioneve.

Bavarezët kryesojnë me rezultatin 0-1 falë një goli të Thomas Muller në minutën e 33-t. Sulmuesi mori një top pak metra nga hyrja brenda zonës së rreptësisë, dhe karikon fort të djathtën e tij.

LEXO EDHE  Horoskopi 28 shtator 2021, ja ç´parashikojnë yjet

Eric Garcia devijon me vithe dhe befason kështu Ter Stegen që po hidhej nga krahu tjetër dhe nga ishte nisur topi fillimisht.

NDIQNI NDESHJEN LIVE