Bayern zgjedh sulmuesin e së ardhmes, në janar synohet ylli Premier League

Bayern Munich është gati të hidhet në sulm për Timo Werner në merkaton e janarit.

Sipas mediave angleze, klubi bavarez ka ndërmend të shfrytëzojë situatën në të cilët ndodhet lojtarit, i cili ka përfunduar mbrapa Lukaku-t në hierarkitë e Chelsea-t.

LEXO EDHE  Dh*na në finalen e boksit, reagon K.S Tirana: U sulmuan trajneri dhe boksierët, FSHB të marr masa

Werner do të ribashkohej në Mynih me trajnerin Nagelsmann, nën drejtimin e të cilit ka shkëlqyer te Leipzig.