Plagosi me thikë bashkëmoshatarin, arrestohet një 16-vjeçar

Policia e Tiranës njoftoi sot se arrestoi një 16-vjeçar që dyshohet se plagosi bashkëmoshatarin e tij. I arrestuari është shtetasi E.Zh, i cili dyshohet se qëlloi me thikë një tjetër 16-vjeçar, pas njv konflikti të çastit.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 2 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit të mitur me iniciale E. Zh, 16 vjeç, pasi gjatë një konflikti ka goditur me mjet prerës bashkëmoshatarin e tij G. R. Në vijim të veprimeve u proceduar dhe dy shtetas të mitur të tjetër 16 dhe 17 vjeç, të dyshuar si pjesmarrës në konflikt”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Vrasja në Kanada, i riu shqiptar del para gjykatës