FOTO/ Berisha i ulur në fund, Noka i kthen shpinën Bashës dhe Boçi që shtrëngon duart me…

Ish-Kryeministri Sali Berisha është ulur sërisht në rradhët e fundit të Parlamentit, bashkë me Tritan Shehun, një prej deputetëve demokratë që ka kundërshtuar vendimin e Lulzim Bashës për përjashtimin e Berishës nga Grupi Parlamentar.

Pas debatit disa sekonda me Taulant Ballën dhe indita Nikollën, Basha i shoqëruar nga Gazment Bardhi, Agron Gjekmarmaj dhe deputetët e tjerë të PD, kanë braktisur sallën e Kuvendit.

LEXO EDHE  "As në Bibël as në Kur´an", Goxhaj bën paralajmërimin e frikshëm: Vaksina, gjëra të tmerrshme do ndodhin

Ata kanë kaluar shumë pranë ish-Kryeministrit, ku nga fotot e mëposhtme duket se po diskuton me Flamur Nokën, një tjetër deputet që kundërshton Bashën. Noka i ka kthyer kurrizin Bashës, ndërsa pak më tutje, Luçiano Boçi shtrëngon duart me ish-Kryeministrin.