Selvije Jao zbulon se si e priti Shpati lajmin e shtatzanisë: Nuk e besonte

Marrë nga "Instagram"

Partnerja e këngëtarit Shpat Kasapi, Selvije Jao, realizoi një mini-intervistë me ndjekësit në rrjete sociale.

Shumë nga ata ishin kureshtarë të dinin më shumë detaje nga shtatzënia e saj. Një nga ndjekësit e pyeti se si e kishte pritur Shpati lajmin për shtatzëninë e saj.

Selvije tha se Shpati ishte personi i parë që ja kishte treguar se ajo ishte në pritje të ëmbël. Gëzimi ishte jashtëzakonisht i madh, mirëpo këngëtari nuk mund ta besonte derisa dëgjoi rrahjet e zemrës së foshnjës.

LEXO EDHE  Plas sherri mes vajzave/ Alvisa kërkon largimin e Adës nga "Për'puthen": Injoron sa herë që flet

Personi i parë ka qenë Shpati dhe sa e pashë rezultatin e testit, duke u dridhur nga gëzimi e zgjova nga gjumi t’i tregoj dhe normal që gëzimi ishte shumë i madh edhe nga ana e Shpatit. Nuk na besohej deri sa kemi dëgjuar rrahjet e zemrës së bebit”, ka shkruar ajo.