VIDEO/ Aksident në autostradën Tiranë – Durrës, “Porsche” bën drift dhe del nga rruga

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në autostradën, Tiranë – Durrës.

Makina luksoze tip “Porsche” bën “drift” duke rrezikuar jetën e qytetarëve të tjerë të cilët udhëtojnë në aksin me fluksin më të lartë të makinave.

LEXO EDHE  Iu gjet kok*inë në makinë, arrestohet italiani në Kakavijë

Pamjet janë filmuar nga një makinë tjetër përpara e cila më pas rrezikon që të aksidentohet pasi makina luksoze përfundon jashtë rruge duke u përplasur me pemën.