Sara Malajt i hakojnë llogarinë në Instagram, e shpallin të vdekur (Foto)

Marrë nga "Instagram"

Sulmet kibernetike janë të shpeshta dhe pre e tyre binë shpeshherë personazhet e njohur të TV ose rrjeteve sociale.

Së fundmi, pre e tyre ka rënë edhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sara Malaj. Asaj i është hakuar llogaria në Instagram, ku është shpallur e vdekur dhe tani ekziston vetëm si një llogari përkujtimore.

LEXO EDHE  Adriana Matoshit i shkon policia në shtëpi, ja për çfarë është ankuar fqinja

Nuk është e ditur ende nëse ajo po ndërmerr hapa në rikthimin e llogarisë së saj.