Sa vlera e një shtëpie! Ja sa kushton vetëm një orë e Noizy-t (Foto)

Marrë nga "Instagram"

Reperi Noizy është një nga artistët më të pëlqyer dhe më të komentuar në Shqipëri.

Noizy sjell vazhdimisht projekte të reja dhe vijon të jetë tejet aktiv edhe në koncerte e mbrëmje muzikore, duke korrur kështu suksese por edhe shuma të mëdha monetare.

LEXO EDHE  Bashkëshorti i Angela Martinit paralajmëron padi ndaj Rumanisë: Do ta çoj çështjen deri tek Gjykata e të Drejtave të Njeriut

Së fundmi, ai ka postuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku vëmendjen e ka marrë ora e tij. Sipas faqes së njohur në Instagram “Shqipcloset”, Noizy për një orë ka shpenzuar plotë 120 mijë euro.