Nuk ka qetësi/ Tjetër tërmet i fortë godet Greqinë

Prej disa javvësh tashmë Greqia është nën goditjen evazhdueshme të tërmeteve, duke shkaktuar panik tek popullsia.

Ditën e sotme në Greqi ka rënë një tjetër tërmet i fortë i shkallës 4.1 ballë.

Deri tani nuk raportohet as për dëme materiale dhe as për lëndime në njerëz.

LEXO EDHE  I shpallur në kërkim për trafiki*m të klandestinëve, arrestohet në Vlorë 42-vjeçari