E pazakontë/ Burri e pranon në sy të gruas: E kam dashnoren 30 vite më të re

Një përgjigje e një qytetari për “Rtv Ora” ka bërë xhiron e rrjetit.

Qytetari ka pranuar se e ka tradhëtuar gjithmonë bashkëshorten, ndërsa kjo e fundit është në dijeni për çdo gjë, por bën një sy qor e një vesh shurdh.

Bashkëshorti: E kam tradhëtuar në tëra moshat. E tradhëtoj sepse nuk mi plotëson kushtet. Femra duhet të jetë më e vogël. E kam të dashurën 30 vite më të re, është thjesht kalimtare.

Bashkëshortja: Kisha kuptuar që burri më tradhëtonte, por bëja një sy qorr dhe një vesh shurdh, sepse isha e re dhe kisha fëmijë.

 

LEXO EDHE  Nard Ndoka: I kemi kërkuar Berishës të rikthehet, shpresat për fitore me Bashën i kishim humbur