Shqipëri-San Marino/ Shënon edhe Hysaj, kuqezinjtë kompletojnë “pokerin”

Shqipëria ka shënuar edhe golin e katërt përballë San Marinos. Pas dy golave të shpejtë në minutat  58-të dhe 61’ nga Qazim Laçi dhe Armando Broja, radhën për të shënuar e kishte kapiteni Elseid Hysaj.

LEXO EDHE  Ajax i pamëshirshëm, poshtëron 9-0 rivalët në kampionat

Pas asistit të Roshit,  mbrojtësi i cili aktivizohet me Lacion në Serinë A godet saktë me kokë, duke e dërguar topin në rrjetë.