VIDEO/ Depay i papërmbajtshëm, asist dhe gol ndaj Turqisë

Holanda ka kaluar në avantazh menjëherë ndaj Turqisë. Autori i golit për Tulipanët ishte Klaasen i cili përfitoi nga një pasim i Memphis Depay.

Ndërkohë në minutën e 16-të Depay këtë herë në rolin e “bomberit”, dyfishoi shifrat.

LEXO EDHE  Video/ Vllaznia në avantazh ndaj Partizanit, shënon Da Silva