VIDEO/ Debatoi me dy vajza, e pëson klienti

Një sherr mes dy burrave është shënuar në një restorant të Atlantas në SHBA. Në video fillimisht shihen dy gra, duke debatuar me një burrë që rri i ulur pranë banakut.

Më pas, aty shfaqet punonjësi i lokalit, që nis të grushtojë klientin.

Ky i fundit, nga goditjet e shumta, përfundon i shtrirë në dysheme.

LEXO EDHE  Rrëfimi i shqiptarit: Në Itali shpërndaja dr*gë e bëja lekë, i theva të gjitha rregullat

Pamjet kanë marrë mijëra pëlqime dhe shpërndarje në rrjete sociale dhe të gjithë komplimentojnë punonjësin për reagimin e treguar dhe për fatin se ai i erdhi në ndihmë vajzave.