Rita Ora merr ofertën marramendëse për t’u rikthyer në “The Voice”, ja sa i kanë ofruar

Seven

Sezoni i fundit i “The Voice Australia” rezultoi mjaft i suksesshëm falë dhe ekipit gjykues, pjesë e së cilëve ishte dhe Rita Ora. Jessica Mauboy dhe Sebastian tashmë kanë firmosur sërish kontratë për të qenë pjesë e sezonit të ardhshëm por organizatorët po punojnë për të rimarrë dhe Ritën.

Madje asaj i është ofruar një shumë e majme për t’u rikthyer sërish në Australi.

LEXO EDHE  Shkëndije Mujaj ‘shpërthen’ ndaj hoxhës që tha se ‘njerëzit më të urryer të Zotit janë beqarët’

“Asaj i është ofruar deri në 1 milion dollarë në sezon, që është një tarifë marramendëse. Është joshëse në një botë ku nuk ka aq shumë para për të fituar në turne gjatë Covid-19.“, tha një burim.