E pazakontë/ Shqiptari futet brenda komisariatit dhe iu lutet policëve që ta arrestojnë

Një episod i pazakontë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Firence të Italisë. Një 35-vjeçar shqiptar është futur brenda një komisariati dhe kërcënoi efektivët e policisë me thikë.

Ajo që është më e çuditshme lidhur me këtë ngjarje është kërkesa e të riut.

Mediat italiane njoftojnë se 35-vjeçari shqiptar kërkoi që të arrestohej nga policia, duke i kërcënuar ata me thikë.

LEXO EDHE  Fauci: Vaksinat nuk të shkaktojnë impotencë: Kjo as nuk mund të imagjinohet

Pas disa minutash negociata, karabinierët arritën t’i heqin thikën 35-vjeçarit duke i vendosur prangat.

Nuk dihen ende arsyet se pse i riu kërkoi që të arrestohej nga policia.