Biznesmeni gay nga Tepelena zgjidhet si model në New York për Javën e Modës

Marrë nga "Instagram"

Biznesmeni gay me origjinë nga Tepelena, Elton Ilirjani, ka nisur punën si model në New York.

Prej disa kohësh tashmë ai është zhvendosur të jetojë në New York dhe së fundmi ka zbuluar për të gjithë ndjekësit e tij se dyqani më i njohur për risitë e botës që ndodhet në New York e ka përzgjedhur për të prezantuar veshjet më të veçanta unisex në Javën e Modës në New York.

Biznesmeni prej kohësh ekspozon veshje ekstravagante të stileve avangarde në New York me qendër në lagjen më të famshme atje, Soho.

LEXO EDHE  Publikohet traileri i serialit ‘H.O.T’, zbulohet në cilin ekran do e shohim (Video)

Stilistët që ekspozojnë veshjet e tyre në këtë dyqan janë nga e gjithë bota dhe janë jashtë serisë së modës tradicionale.

Stilistët e veshjeve të biznesmenit do të jenë Laurence dhe Chico. Ata janë nga Kanadaja dhe kanë veshur emra të njohur në botën e muzikës, siç janë Rihanna, Lady Gaga apo Cardi B.