Po kërkonte lëmoshë, gjobitet me 500 euro 69-vjeçari

Policia e Ferizaj në Kosovë ka nisur aksion për ndalimin e qytetarëve që të kërkojnë lëmoshë. Kështu, në kuadër të këtij aksioni, një 69-vjeçar është ndaluar dhe ka marrë gjobë. Sipas mediave kosovare, i moshuari është gjobitur me 500 euro.

Po kërkonte lëmoshë, policia në Ferizaj gjobit me 500 euro
LEXO EDHE  Krimi tronditës në Divjakë/ Flet vëllai i autorit: Ishin dobët ekonomikisht ...