Në ditëlindjen e saj të 30-të, Luana Vjollca na prezanton me projektin e jetës “Thuaje”

Marrë nga "Instagram"

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka prezantuar projektin e saj më të ri. Gjatë festës së 30-vjetorit të saj të lindjes, Luana vendosi të improvizonte “Shiko kush luan” dhe para se të thoshte disa fjalë, me humor thirri edhe kapitenët. Luana zbuloi se projektin do e prezantojë shumë shpejt dhe në videon e siguruar nga “News31”, ajo e quan atë “projekti i jetës” teksa zbuloi se titullohet “Thuaje”.

LEXO EDHE  Ia shkurtuan flokët më shumë seç donte, modelja dëmshpërblehet me 250.000 euro

“Ky projekt do të jetë një projekt zemre dhe do të ketë histori të vërteta”– tha Luana.

Ky është projekti i saj personal, teksa gjatë fjalimit bëri edhe një batutë duke thënë: “Në cilin televizion do e shohim këtë Luanën?”- duke ngritur kështu dyshimet se është larguar nga Top Channel.