E rëndë/ 59-vjeçari në Tiranë vr*et veten me armë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sot me në Tiranë, ku një 59-vjeçar është gjetur i vdekur.

Sipas policisë dyshohet se 59-vjeçari L.T i ka dhënë fund jetës me armë zjarri.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 03.09.2021, rreth orës 20:55, në Linzë, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi L. T., 59 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEXO EDHE  Bilanci ditor i Covid në Kosovë, 11 humbje jete dhe 259 raste të reja