E premte, Tetor 22, 2021
Etiketimet Kronike boldnew shsot domain

Etiketim: kronike boldnew shsot domain

Humbi jetën në aksident, i gjithë qyteti italian i jep lamtumirën...

Të gjithë prisnin që Emanuela Brahja të kishte një jetë të gjatë përpara, por fatkeqësisht gjithçka u shua nga një aksident rrugor. Ditën e martë,...

I’u gjetën 60 mijë euro në banesë, shpallet në kërkim ish-drejtori...

Shpallet në kërkim ish-drejtori i kadastrës së Vlorës, Klodian Troçi i’u gjetën 60 mijë euro në banesë. Njoftimi i prokurorisë thotë që është ekzekutuar vendimi...

Sherr me grushte dhe sende të forta në Korçë, një i...

Një konflikt i çastit në të cilin u përfshinë disa persona ka degraduar në dhunë fizike dhe në përdorimin e sendeve të forta. Njëri...

Sulmoi me shufra hekuri makinat e parkuara, arrestohet 23-vjeçari shqiptar

Një 23-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi sulmoi me shufra hekuri 6 makina të parkuara. Ngjarja ka ndodhur në komunën Caravaggio, ku i...

‘Më qëlloi me automatik, e njoh autorin’/ Ja çfarë deklaroi 47-vjeçari...

Gëzim Ndrezaj është personi i plagosur në Theth të Shkodrës. Konflikti mësohet se ka nisur për prishje të pazareve, më pas autori ka nxjerrë...

U denoncua i rrëmbyer, policia gjen ‘mbretin’ e Instagramit në Tiranë!...

Policia e Tiranës reagon pas denoncimit të familjarëve të Kozak Braçi për rrëmbimin e këtij të fundit. Policia njofton se Kozak, i njohur si “mbreti”...

Vr*sja për konflikt pronësie/ Autori dyshohet të jetë punonjës i zjarrfikëses!...

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja në Tropojë ku u vra me armë 49-vjeçari Isa Goçaj. Burime për Boldnews.al bëjnë me dije se...

E rëndë/ 59-vjeçari në Tiranë vr*et veten me armë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sot me në Tiranë, ku një 59-vjeçar është gjetur i vdekur. Sipas policisë dyshohet se 59-vjeçari L.T...

Përfshihet nga flakët fusha e Shtëpëzës në Gjirokastër

Një vatër e re zjarri është aktivizuar në Gjirokastër. Flakët kanë përfshirë fushën e fshatit Shtëpëz. Me të marrë sinjalizimin zjarrfikëset ndodhen në vendin e...

Arrestohet efektivi i FNSH në Tiranë! Emri

Një efektiv i FNSH në Tiranë është arrestuar në SHÇBA për plagosje të rëndë me dashje. Sipas informacionit zyrtar, më 26 gusht, inspektori me detyrë...

Të shtëna me armë dhe përleshje me mjete të forta në...

Një konflikt fizik me sende të forta ka ndodhur mbrëmjen e sotme, 25 gusht  te restorant "Durrësi" në Tiranë. Mësohet se nga konflikti njëri prej...

U kap në fermën e kanabisit, arrestohet shqiptari! Emri

Një tjetër shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë angleze.36-vjeçari i identifikuar si Fasli Lesi është kapur duke kultivuar kanabis, raportojnë mediat britanike. Ai...

Të shtëna me armë në Lushnje/ Dyshohet për një v*ktimë dhe...

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Lushnje. Si pasojë e të shtënave, dyshohet se ka mbetur i vdekur një...
WhatsApp DENONCO