Si rrallëherë! Alketa Vejsiu prezanton një tjetër anëtar të familjes (Video)

Marrë nga "Instagram"

Moderatorja Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjete sociale, por gjithmonë tregohet shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private. Ajo rrallëherë ndan foto të familjarëve në rrjetet sociale, madje portretin e fëmijëvë ka zgjedhur ta mbajë të fshehtë.

Së fundmi, moderatorja ka prezantuar mbesën e saj të porsalindur. Ajo është bekuar me një mbesë nga vëllai i saj, Flori Vejsiu dhe bashkëshortja e tij. E vogla tashmë është rritur dhe halla Alketa e ka prezantuar publikisht në Instagram.

LEXO EDHE  'U vra në mënyrë monstruoze nga ai që “e deshi shumë”', Aurela Gaçe bën postimin prekës për Sabrinën

“Mbesa më e bukur që mund të kisha”, ka shkruar ajo krahas videos.