Ndodhet në jug të Shqipërisë dhe tregon se është në Mykonos, Enca thumbon Loredanën

Reperja Loredana udhëtoi pak ditë më parë drejt jugut të Shqipërisë për disa ditë pushimi. Ajo u takua me Ledri Vulën dhe familjen e tij. Po ashtu ajo ndau në rrjete sociale foto me Ylli Limanin, me të cilin përflitet se do të vijë në një bashkëpunim.

Ajo që ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve është fakti se në çdo postim ajo shënonte ishullin grek, Mykonos, si lokacion, ndërkohë që të gjithë e dinim se ndodhet në jug të Shqipërisë.

LEXO EDHE  Atalanta Kërcyku zbulon një prej momenteve më të errëta të jetës: Po shkoja drejt vdekjes

Loredana mori shumë kritika nga fansa e kolegë të saj për këtë veprim.

Enca e ironizoi publikisht përmes rrjeteve sociale. Ajo publikoi disa video nga liqeni i Pogradecit dhe thumboi Loredanën.

“Në liqenin e Mykonos. Se u ngatërrova”, shkruan Enca me ironi duke e  shoqëruar me emojin e një fytyrë me hundën e rritur, që simbolizon një njeri gënjeshtar.