E rëndë! I riu ekzekuton modelen e famshme më pas vetëv*itet

Modelja e njohur, Mercedes Morr, ka gjetur vdekjen në mënyrë makabre. Sipas autoriteteve, 33-vjeçarja, emri i vërtetë i së cilës ishte Janae Gagnier, ishte mbytur për vdekje në apartamentin e saj në Teksas.

Në të njëjtin rreth apartamentesh, policia gjeti trupin e vrasësit të dyshuar, një 34-vjeçar i cili mendohet se është vetëvrarë duke goditur veten me thikë.

Në apartamentin e modeles nuk u gjetën shenja të hyrjes me forcë dhe nuk mendohet se ka patur lidhje midis të dyshuarit dhe viktimës. Motra e vajzës, London, mendon se motivi mund të ketë qenë thjesht sepse vrasësi mund ta ketë përndjekur.

LEXO EDHE  Ermal Fejzullahu zbulon se ka kaluar brenda një jave 32 orë në avion (Foto)

Mercedes ishte shumë e famshme në rrjetet sociale, pasi numëronte 2.6 milionë ndjekës, ndër ta edhe yje të njohur si Cardi B, Megan Thee Stallion,Meek Mill dhe Snoop Dogg.