Tentoi të përdh*nojë të moshuarën greke, arrestohet 61-vjeçari shqiptar

Policia greke ka arrestuar një 61-vjeçar shqiptar, me akuzën e ngacmimit seksual.

Ngjarja ka ndodhur në Gagalanxi të Athinës. Shqiptari ka trokitur në derën e komshies, 80 vjeçe dhe ka tentuar ta përdhunojë atë.

LEXO EDHE  Merr flakë pylli në Borizanë të Krujës

E moshuara greke ka lajmëruar policinë, që ka vënë në pranga 61-vjeçarin. Po hetohen rrethanat sesi ka ndodhur ngjarja.