E rëndë/ 80-vjeçari i jep fund jetës në banesë! Emri

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Maliqit. Një 80 vjeçar raportohet se është vetëvarur në fshatin Vloçisht.

Viktima është identifikuar si Hekuran Llupi, dhe mësohet se është vetëvarur në banesë. Viktima vuante nga depresioni prej 3 vitesh, pas ndarjes nga jeta të bashkëshortes.

LEXO EDHE  Mediat greke nxjerrin pamjet e zjarrit në Ksamil, tymi dhe flakët mbulojnë qytezën turistike