Leonora Jakupi viziton varrin e të atit, emocionon me fjalët dedikuar të ndjerit (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Leonora Jakupi ka kujtuar babanë e saj të ndjerë, me rastin e 23 vjetorit të vdekjes së tij.

Ajo ndau me ndjekësit në rrjete sociale një foto nga vizita e saj në varreza.

LEXO EDHE  Drogë në dasma/ Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: I dalloj nga sjelljet

“Sot 23 vite pa ty Babi, ishe dhe do të mbetesh krenaria jonë më e madhe,” shkroi artistja në mbishkrimin e fotografisë.

Image