Ja kush është i plagosuri në Vlorë! Emri

Vlora është tronditur sërish mbrëmjen e sotme, pasi një person është plagosur me armë zjarri.

I plagosuri është Diego Hanaj, i cili ëhstë dërguar menjëherë në spitalin e Vlorës, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Pavarësia’ në vendin e njohur si ‘Rruga e Çipajve’.

LEXO EDHE  E rëndë/ 26-vjeçari shqiptar humb jetën në një aksident në Hungari! Emri

Hanaj i cili është plagosur në dorë me armë zjarri ndodhet jashtë rrezikut për jetën në Spitalin e Vlorës.

Shërbimet e Policisë po krehin zonën për të bërë të mundur kapjen e autorit. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.