E mërkurë, Tetor 28, 2020
Etiketimet Kronike boldnews host domain

Etiketim: kronike boldnews host domain

Zhdukja e 19-vjeçares shqiptare/ I vëllai ngre dyshime: Ja sms që...

Kërkimet për 19-vjeçaren shqiptare Artemis Vasili, të zhdukur në Greqi, vijojnë pa u ndalur. Babai i saj ka folur për median greke Mega duke...

Përvetësoi pronën private përmes mashtrimit, arrestohet ish-futbollisti! Emri

Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e falsifikimit të dokumentave dhe mashtrimit, ndersa ne pranga ra nje 38-vjecar. Bëhet fjalë për shtetasin...

22-vjeçarja e zhdukur prej 10 ditësh/ Mamaja dyshon për rrëmbim! Ja...

Prej 2 tetorit, 22-vjeçarja nga Lushnja Dajana Mita është larguar nga banesa e saj pa lënë asnjë gjurmë. Prej 10 ditësh prindërit e saj bën...

Të zhdukur prej 3 tetorit/ Vëllai i Vilson Çutajt: Shkuan për...

Dëshmi të reja janë zbuluar për sa i përket ngjarjes së ndodhur në fshatin Vrith të Malësisë së Madhe, ku rezultojnë të humbur tre...

Grabitet e moshuara në Korçë/ Hajduti i mori me dhunë varësen...

Mbrëmjen e sotme, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një person i ka vjedhur varësen me forcë një gruaje të moshuar,...

Goditet bandat e hajdutëve të agjendarisë, 3 shqiptarë në pranga! Emrat

Një italian dhe tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohen si autorë të grabitjes së dy argjendarive. Ngjarjet kanë ndodhur...

Trafikonin kokainë, arrestohen dy vëllezërit shqiptarë! Detajet

Në prangat e policisë italiane në Scandiano (Reggio Emilia) kanë rënë dy vëllezër shqiptarë përkatësisht 33 dhe 37 vjeç. Mediat fqinje shkruajnë se shqiptarët kishin...

U përplas me makinë në Laç, ndërron jetë në spital drejtuesi...

Ka ndërruar jetë në spital këtë mbrëmje, drejtuesi i mjetit që u aksidentua mesditën e sotme në Laç. Gjon Prenga nuk mundi t’i shpëtojë...

Aksident në Korçë/ Përplasen dy makina, një i plagosur! Detajet

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmje në Korçë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku për pasojë një person ka mbetur i...

Dekonspiruan hashashin/ Shkarkohen 22 oficerë policie në Vlorë

Një furtunë shkarkimesh ka ndodhur ditën e sotme në komisariatin e policisë në Vlorë. Sipas burimeve mediatike, 22 oficerë policie janë shkarkuar nga detyra. Shkak...

Rrahën personelin dhe shkatërruan lokalin/ Ja çfarë ndodhi në Elbasan

Dy persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim për sherrin që ndodhi mbrëmë në një lokal në qendër të qytetit...

E rëndë/ Gjendet i varur një 54-vjeçar në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një person është gjetur i varur në banesë. Sipas policisë 54-vjeçari V.L është...

Çfarë po ndodh në Elbasan? Policia blindon qytetin

Sërish kontrolle në shkallë të gjërë të policisë në Elbasan. Gjatë mbrëmjes së sotme, forca të shumta policie janë konstatuar në qytet. Duke nisur...
WhatsApp DENONCO