Aktori i famshëm turk feston ditëlindjen, Hande i bën urimin e veçantë të dashurit (Foto)

Hande Erçel dhe Kerem Bursin janë një ndër çiftet më të rinj të showbiz-it dhe njëkohësisht më të komentuarit.

Kerem sot feston ditëlindjen dhe nuk ka munguar as urimi i të dashurës Hande.

”Qëndro më afër njerëzve që të bëjnë të ndihesh si diell. Urime ditëlindjen për pjesën më qesharake të jetës time, jam shumë me fat që të kam”, ka shkruar Hande në Instagram.

Hande dhe Kerem janë personazhet kryesore të serialit më të ndjekur në Turqi dhe Shqipëri ”Sen Çal Kapimi”, i cili më 9 qershor do të fillojë të transmetojë edhe sezonin e dytë.

Image