Ish-konkurrenti i “Për’puthen” pjesë e videoklipit të ri të Noizyt dhe Elgit Dodës

Reperi Noizy sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Ti Ti”, të cilin e shoqëroi edhe me një videoklip.

Në videoklipin e ri të Noizyt në bashkëpunim me këngëtarin Elgit Doda, fansave u bie në sy një detaj. Bëhet fjalë për pjesëmarrjen e ish-konkurrentit të “Përputhen”, Geljan Rajku, i cili është edhe familjar i Noizyt.

Geljani u shfaq i afërt në disa skena me modelen që Noizy dhe Elgiti e kishin përzgjedhur për videoklip.

Kujtojmë se ai u largua beqar nga “Përputhen”, pasi ishte deklaruar për Sarën, e cila doli bashkë me Atdheun nga programi.

Image
Image