Foto/ Tea Trifoni prezanton për herë të parë mamanë

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, prej disa muajsh është në qendër të vëmendjes për shkak të ngjarjeve të shumta që kanë ndodhur me të.

Fillimisht ajo u sulmua ashpër nga publiku për mashtrimin që i bëri, duke dalë nga emisioni bashkë me Andin, ku nga ana tjetër ishte e lidhur me Beartin. E teksa dukej se mes tyre çdo gjë shkonte mirë, erdhi edhe lajmi i ndarjes.

Tea është shumë aktive në rrjetet sociale, ku me ndjekësit ndan momente të ndryshme nga përditshmëria, si dhe herë pas here bashkëbisedon me to.

LEXO EDHE  E akuzuan se ka kopjuar Elvana Gjatën, ja si u përgjigjet ndjekësve Elhaida Dani

Ish-konkurrentja u është përgjigjur pyetjeve pikante të ndjekësve. Një fans ka dashur që të njohë mamanë e Teas. Ajo nuk ka ngurruar dhe ka ndarë me ndjekësit një imazh të mamasë së saj, e cila duket mjaft e re.

Tea Trifoni prezanton për herë të parë mamanë (FOTO)

Nga ana tjetër, dikush e ka pyetur se si është ndjerë familja e saj pas lajmeve të bujshme që kanë lexuar për të?.

 “Janë shqetësuar sigurisht. Por ata i dinë gjërat më brendësisht se publiku dhe më kanë mbështetur shumë”, ka thënë ajo.

Tea Trifoni prezanton për herë të parë mamanë (FOTO)