E quajti Tean femër të fortë pas skandalit në “Për’puthen”/ Ndjekësit i “vërsulen” Ana Kaurit: Frikacake

Në rubrikën “Në Trotuar” pati një përballje të fortë mes Shqipe Hysenajt dhe Tea Trifonit, teksa po diskutohej tema “Të vërtetat e Teas”. Pjesë e kësaj rubrike ishte dhe Ana Kauri, e cila e quajti Tean femër të fortë pas skandalit në Përputhen.

Së fundmi Ana ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit të cilët i janë ‘vërsulur’ për faktin se e mbrojti Tean ndërkohë që në kohën kur ishte pjesë e Përputhen ishte kundër saj.

LEXO EDHE  "I futi duart Tolës", plas sherri mes djemve në "Për'puthen": Ishe si maniak sek*ual në takim

Ma ke shpif Në trotuar, në Përputhen ishe kundër Teas ndërsa aty i thua femër e fortë, frikacake të përballesh”- ishte komenti i ndjekësit.

Unë nuk i mohova ato që kam thënë për ngjarjen që ka ndodhur, por duhet të kuptoni që një njeri vlen më shumë se një ngjarje“- i kthehet Ana.