Plagosje me thikë në Durrës

Foto ilustruese

Një 27-vjeçar mbeti i plagosur pasditen e sotme në Durrës, pasi u qëllua me thikë.

I plagosuri është E. N. 27 vjeç dhe sipas informacioneve paraprake ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:50 në lagjen nr. 13, Plazh pas një konflikti.

LEXO EDHE  ‘O zyshe je super p****, të kam ...’/ Skandal në shkollë, minorenët flasin me gjuhë vulgare para mësueses (Video)

Policia njofton se pas ngjarjes ka shoqëruar autorin e dyshuar të plagosjes dhe personat e tjerë të përfshirë në konflikt.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.