E papritur! Enca publikon mesazhet me ish të dashurin (Foto)

Enca ka publikuar pak ditë më parë një këngë të re që mban emrin ‘Nashta’ dhe i dedikohet një dashurie që ka mbaruar.

Së fundmi Enca ka vendosur të publikojë mesazhet me ish-in e saj, i cili siç kuptohet mendon se kënga i është dedikuar atij.

“Ndoshta”, i përgjigjet Enca duke përdorur sërish titullin e këngës.

Image

Fakti që këngëtarja e ka të shënuar emrin e djalit ‘ish-i’ dhe mesazhet i publikoi vetëm tregojnë se dicka ka në ajër. Të jetë kënga e lidhur me jetën e saj private apo kjo oshte thjesh një mënyrë për të tërhequr vëmendjen e publikut dhe ti bëjë kurioz për këngën.