‘Duhet të isha në burg për pedofili’/ Modelja shokon me deklaratën e saj për Mbappe

Modelja e njohur ruse, Viktoria Bonia ka deklaruar se vite më parë ka dalë së bashku me Kilian Mbapenë dhe gjithashtu duke dhuruar puthje me njëri-tjetrin dhe duke mos e ditur që asokohe ylli i PSG-së ishte vetëm një 17-vjeçar:

“Po, unë e putha Mbapenë, çfarë nuk shkon me këtë fakt? Unë isha beqare, edhe ai ishte beqar. Por, unë nuk e dija që ai ishte 17 vjeç në atë kohë, madje as 18 akoma nuk i kishte mbushur. Kur e mora vesh, mendova ‘Oh Zot, do të isha në burg për pedofili!’

Ju po pyesni pse marrëdhënia jonë nuk përparoi. Epo, thjesht nuk ishte emocionuese, një puthje mund të ishte vetëm aq. Ai ishte gjithashtu shumë i ri, kjo nuk është diçka që unë preferoj. Ju e dini, unë jam prishur nga vëmendja.

Ne u takuam disa ditë pas puthjes, dhe Mbape mendoi se do të të ndodhë diçka tjetër më shumë, por unë nuk mund ta bëja.”

Modelja 41-vjeçare nuk është e huaj për të frekuentuar futbollistët, pasi më parë kishte dalë me sulmuesin brazilian Uelliton në fillim të vitit 2010 kur ai luajti për Spartakun e Moskës.