Aksidenti tragjik/ Humb jetën 42-vjeçari shqiptar pasi makina fluturoi jashtë rruge

Një 42-vjeçar vdiq tragjikisht mbrëmë pas një aksidenti me makinë në Halkidiki të Greqisë.

Ngjarja ndodhi pak jashtë Ierissos. Nën rrethana të paqarta, automjeti i drejtuar nga 42-vjeçari shqiptar, doli nga rruga dhe goditi një pemë.

LEXO EDHE  Bujar Nishani në krah të Berishës: Bashkohem me demokratët e vërtetë e të ndershëm

Përplasja ishte e fortë dhe me pasoja fatale për shqiptarin, emrin e të cilit nuk e bëjnë të ditur mediat greke.

Hetimi paraprak për shkaqet e sakta të aksidentit kryhet nga Departamenti i Policisë.