Champions/ Barcelona-PSG, ja si pritet të rreshtohen skuadrat

Sot rikthehen emocionet në Champions League. Në orën 21:00 zhvillohen dy takimet e para për fazën e 1/16 në ligën më të rëndësishme për klubet evropiane.

Pa dyshim që vëmendja më e madhe është e përqendruar në “Camp Nou” ku Barcelona do të presë Paris Saint-Germain.

LEXO EDHE  Bach: Moment shprese, u frymëzuam nga puna e madhe e japonezëve

Neymar dhe Di Maria janë dy mungesat më të mëdha, ja formacionet e mundshme të dy skuadrave:

Barcelona

PSG